Dlaczego sprzedający wybierają skup aut ?

Wiemy, jak bardzo osoby próbujące sprzedać swoje auto cenią sobie takie wartości jak spokój , czas oraz bezpieczeństwo. Nasza firma wyszła naprzeciw tym oczekiwaniom. Nie musisz już tracić czasu na niekończącece się,  bezowocne rozmowy i spotkania z potencjalnymi, często podejrzanymi kupującymi.  U nas wszystko przebiega szybko, sprawnie i klarownie. Wstępna wycena bez wychodzenia z domu. Następnie krótka, choć wnikliwa ocena stanu Twojego auta fachowym okiem naszego specjalisty i wreszcie finalizacja i zapłata. Po  wszystkim otrzymujesz komplet dokumentów potrzebnych do wyrejestrowania auta oraz wypowiedzenia umowy OC.  A to wszystko jednego dnia!

Nasza firma nie obciąża osób korzystających z naszych usług żadnymi kosztami. Współpraca z nami jest całkowicie bezpłatna. Nawet w przypadku, jeżeli nie dojdziemy do porozumienia.

Wybierz dogodne miejsce na spotkanie w jednym z miast, w których posiadajamy swoje placówki i poinformuj nas o tym. Dostosujemy się.

Skupujemy wszystkie samochody wyprodukowane po 2000 roku. Osobowe, dostawcze, poleasingowe oraz całe floty samochodów. Od osób prywatnych i firm. Niezależnie od stanu, marki i modelu (oczywiście największą wartość mają dla nas samochody z polskich salonów, zadbane z niskimi przebiegami)

Aby zapewnić jeszcze większy komfort i poczucie bezpieczeństwa naszych klientów wprowadziliśmy dwa rodzaje płatności. Zapłata gotówką bądź przelewem. Zdecyduj sam, która forma bardziej Ci odpowiada. Niezależnie od wyboru formy płatności pieniądze za Twoje auto wypłacamy jeszcze tego samego dnia.

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszych informacji.